Bestuur


Beste filosoof,

Sinds 25 september 2018 zijn wij nu écht het bestuur van STUFF. We hebben er heel veel zin in (en zijn al heel druk bezig geweest) om er voor iedereen een mooi STUFF-jaar van te maken. We hopen veel mooie filosofische activiteiten neer te kunnen zetten, maar natuurlijk ook veel gezellige.

We zullen allemaal veel op de faculteit te vinden zijn, waar je ons altijd aan kan spreken met vragen of suggesties.

Veel liefs,

Het 14e STUFF-bestuur

Contactgegevens

NaamE-mail
Elisa-Jai Hueskenvoorzitter@stuffgroningen.nl
Maaike Rijntjessecretaris@stuffgroningen.nl
Ricardo Roeberspenningmeester@stuffgroningen.nl
Corina van der Werfcommissarisintern@stuffgroningen.nl
Ayla Bergcommissarisextern@stuffgroningen.nl
Lin-Shi Kokcommissarisfeno@stuffgroningen.nl

The good STUFF

WhatsApp_Image_2018-09-20_at_10.00.10.jpeg
v.l.n.r. Ricardo, Maaike, Lin, Elisa-Jai, Corina, Ayla (Foto gemaakt door Marit de Jong)

Bestuur 2018-2019

Ayla Berg (2016) Commissaris Extern
Elisa-Jai Huesken (2016) Voorzitter
Lin-Shi Kok (2017) Commissaris Faculteit & Onderwijs
Maaike Rijntjes (2016) Secretaris
Ricardo Roebers (2017) Penningmeester
Corina van der Werf (2017) Commissaris Intern

Onze sponsoren